W czerwcu odbyło się niesamowite spotkanie w którym miałam okazję wziąść udział – spotkanie miłośników stylu klasycznego, analogowego filmu w fotografii czyli popularnie mówiąc spotkanie fotografów z grupy Looks Like Film Poland. Nie muszę Wam chyba mówić jak świetnie było! (sami możecie zobaczyć na kilku zdjęciach z „backstejdzu”) Była to świetna okazja by spotkać się na żywo gdyż wielu z nas znało się wcześniej tylko z internetu. Podziwialiśmy swoje prace i komentowaliśmy a teraz była okazja by osobiście poznać osobę która stoi za zdjęciami. Świetna sprawa!

Spotkaliśmy się w vegańskim lokalu w Śródmieściu Południowym – Healthy As Hell który jest również prowadzony przez fotografów. Mimo że jestem mięsożercą to nie wyszłam głodna i wszystko naprawdę było przepyszne a do tego podobno nawet bardzo zdrowe! Jeśli tylko będziecie w okolicy ul.Koszykowej to gorąco polecam!

Oczywiście nie obyło się bez sesji fotograficznej! Do niej dzielnie pozowała nam bardzo cierpliwa para – Kama i Tomek – jeszcze raz dziękuje kochani! Byliście świetni, naturalni i jeszcze raz powtórzę – wyjątkowo cierpliwi! 🙂 A to spotkanie nie mogło by się odbyć gdyby nie Maciej który to wszystko zaplanował, zorganizował i dopilnował! Wielkie , wielkie dzięki Maćku!

Podsumowując – było inspirująco, pysznie, zdrowo i naprawdę ciekawie! Już się nie mogę doczekać grudniowej edycji w Krakowie 🙂

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!