Toni i Mike to bardzo zorganizowana para. Poznałam ich prawie 3 lata przed datą ich ślubu. Toni widziała zdjęcia które wykonałam na ślubie ich znajomych i powiedziała mi że gdy tylko Mike poprosił ją o rękę to wiedziała że jak najprędzej musi się ze mną skontaktować bo chciała abym to ja sfotografowała ich uroczystość. Było to dla mnie niezwykle miłe. Ale też wysoko ustawiło poprzeczkę by dostarczyć zdjęcia o jakich marzyli – nie powiem lekki stresik był 🙂

Przy naszym pierwszym spotkaniu nie do końca była możliwość żeby dokładnie omówić plany dnia ślubu bo były do niego jeszcze dwa lata ale jedno było pewne – ślub miał się odbyć na polu golfowym. Ojcowie obojga Młodych są zapalonymi golfistami więc był to dla nich naturalny i oczywisty wybór. Chcieli by ten motyw delikatnie został wkomponowany w ich fotografie ślubne ale w bardzo subtelny sposób więc stąd moja propozycja by wpleść motyw golfa do zdjęcia obrączek.

Reszta planów pomału klarowała się coraz bliżej uroczystości. Młodzi jako kolor przewodni wybrali kolor biały – takie były wszystkie dekoracje, kwiaty i tort. Dodatkowo tort był w formie mini babeczek – cupcakes z przepysznym dżemem i kremem śmietankowym.

Dodatkowa atrakcją zaplanowaną przez Państwa Młodych była foto budka DIY – stolik z gadżetami, przebierankami i możliwość wykonania śmiesznych zdjęć (ja też kilka ich zamieściłam w tym poście)

Na koniec jako bonus wrzuciłam kilka zdjęć „behind the scenes” które pomogą Wam zobaczyć jak pracuję i jak powstają moje zdjęcia 🙂

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!