Dzisiaj reportaż „nieślubny” ale mam nadzieję że spodoba się Wam tak bardzo jak mnie.

Chrzest Święty Marcelka odbył się w kościele Świętego Dominika przy klasztorze Dominikanów na Służewiu. Jest to jedna z najciekawszych budowli sakralnych XX w. zbudowana w Polsce. Świątynia ta została zaprojektowana w latach 80-tych XX w. przez architekta Władysława Pieńkowskiego. Do dziś zachwyca nowoczesnością i surowym, gotyckim charakterem. Takie klimatyczne miejsca podczas reportażu to marzenie każdego fotografa 🙂

Jest to też piękna oprawa dla tak uroczystego wydarzenia jak chrzest święty. Marcelek wraz z rodzicami i rodzicami chrzestnymi został uroczyście wprowadzony do kościoła na uroczystość przez celebransa – zgodnie z parafialnym zwyczajem. Następnie odbył się obrzęd chrztu świętego i na koniec wszystkie ochrzczone maluchy zostały z dumą zaprezentowane przez rodziców wszystkim zgromadzonym – kolejna piękna tradycja u Dominikanów.

Po uroczystości rodzice wraz z najbliższymi udali się na elegancki obiad w Menu Bistro na Ursynowie.

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!