This Moment

Mam na imię Marta i jestem fotografem ślubnym .

Przez ostatnie trzynaście lat mieszkałam i pracowałam w Londynie, w Wielkiej Brytanii. Zdobyte tam doświadczenie i umiejętności postanowiłam przenieść i wykorzystać w Warszawie, gdzie obecnie mieszkam.

Tak powstał ” This moment „

emocje

Mam wyjątkowe szczęście gdyż mogę w życiu robić to co kocham, czyli fotografować.

Fascynują mnie ludzie a przede wszystkim ich emocje. Dzień ślubu jest nimi zawsze wypełniony aż po brzegi i dlatego głównie śluby znajdziecie w moim portfolio.

kolor

Staram się by kadry które tworzę były prawdziwe i dynamiczne. Kolor odgrywa bardzo dużą rolę w mojej fotografii i często poszukuję go na zdjęciach.

Lubię gdy jest wyrazisty, nasycony i kontrastowy.

detale

Stawiam na naturalność – nie reżyseruję , nie ustawiam..

Pokazuję Was prawdziwych – radosnych, wzruszonych.

Ważne są dla mnie detale, nawet te najdrobniejsze i poświęcam im zawsze sporo uwagi. Są one dla mnie pięknym dopełnieniem Waszej historii i pomagają zachować wspomnienia z tych chwil.

światło

Oprócz emocji podstawą każdego reportażu jest dla mnie światło.  To jego głównie szukam, na nim się skupiam. Ono pozwala oddać na zdjęciach wyjątkowy klimat danego dnia.

Moje fotografie powstają zawsze pod wpływem światła i emocji między dwojgiem ludzi.

Każdy ślub to dla mnie wyjątkowe przeżycie.

Energia ,śmiech i miłość to coś co zawsze mnie inspiruje i motywuje.  Tworzę  fotografie które nie tylko spełnią oczekiwania moich klientów ale wręcz je przerosną.

Chciałabym byście po latach przeglądając Wasz album ślubny mogli ponownie przeżyć wszystko na nowo oraz poczuć atmosferę i emocje, które wtedy Wam towarzyszyły.

Marta

Zobacz więcej