Złoto to kolor który od dawna na stałe zagościł wśród najbardziej popularnych trendów ślubnych. Można go znaleść w dodatkach do stroju np. delikatnej metalowej opasce z motywem roślinnym albo w dekoracjach stołu.

Nie do końca typowym jest zastosowanie złota a szczególnie jego cieplejszego, różowego odcienia – czyli miedzi, w stroju Panny Młodej, tak jak na naszej sesji – niezwykle zjawiskowej i przyciągającej wzrok suknie ślubnej z cekinów.

Prosty krój doskonale komplementuje bogatą błyszczącą tkaninę. Wszystkie inne dodatki są minimalistyczne – nic więcej nie potrzeba!

Kolorami które pięknie się komponują z błyskiem jest biel, róż i granat. Taki był na naszej sesji tort jak i kwiaty.

Wszystko się odbyło w pustej szklarni, zaraz na początku roku.. Śnieżny krajobraz tworzył piękne, jednolite tło. Nawet ekstremalna temperatura na zewnątrz nam nie przeszkodziła.

Zimowa sesja ślubna się odbyła w bardzo gorącej atmosferze!

Bardzo dziękuję za współpracę świetnej wizażystce – Dagmarze Włoch – https://www.facebook.com/dagmara.wloch.makeup.artist/ i niesamowicie utalentowanej i skromnej Magdzie ze Styletter która wykonała wszystkie papierowe cuda użyte na tej sesji!

Pozostała część dekoracji to moje skromne dzieło – kwiaty, stylizacja stołu i Panny Młodej. Dodatkowo mój dzielny mąż pomógł udekorować tort – jednym słowem wysiłek zbiorowy!

Mam nadzieję że tak samo jak my stwierdzicie że było warto 🙂

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!