Księga gości to jeden z wielu uroczych dodatków które pozwolą nam spersonalizować wesele i uczynić je „bardziej nasze”. Może ona przybierać różne formy i o tych kilku najpopularniejszych chciałabym Wam dziś wspomnieć.

Pierwsza to moja ulubiona czyli typowa książka zaprojektowana tak jak album ślubny z tym że zawiera dodatkową przestrzeń i pytania od Państwa młodych tak by goście napisali nie tylko życzenia na nową drogę życia ale też śmieszne i nietypowe komentarze na temat Młodych. Najczęściej zdobią ją zdjęcia z sesji narzeczeńskiej – więcej tutaj.

Drugi pomysł to ramka ślubna z wyjątkowo dużym „marginesem” czyli passe-partout gdzie wszyscy weselnicy zostawiają swoje podpisy i taka ramkę w której para umieszcza swoje zdjęcie ślubne lub narzeczeńskie i po ślubie wiesza na ścianie.

Trzecim pomysłem są klocki Jenga – zaproszeni goście umieszczają na nich swoje podpisy jak i krótkie wiadomości dla Państwa Młodych.

Pomysł numer 4 to foto – budka. Wielokrotnie miałam okazję taki pomysł realizować dla moich Par i za każdym razem była to świetna zabawa i dodatkowy komplet zdjęć na pamiątkę. Może ona być tematyczna, może być w formie cyfrowej jak i w formie małych polaroidów np. Instax. Takie małe wydruki to świetna pamiątka zarówno dla Młodych jak i gości którzy bezpośrednio po weselu mogą zabrać takie mini wydruki ze sobą do domu.

Ostatnio na naszej liście jest pomysł numer pięć czyli pamiątkowy obraz. Najczęściej przedstawia on drzewo i w zależności od wybranego wariantu goście podpisują się na nim lub np. odbijają swoje kciuki. Taki pamiątkowy obraz zazwyczaj jest póżniej powieszony na honorowym miejscu w domu nowożeńców.

Który pomysł spodobał się Wam najbardziej i dlaczego?

 

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!