Magda i Tadek na swoją sesję narzeczeńską wybrali kilka miejsc w Krakowie które są wyjątkowo bliskie ich sercu. Odwiedziliśmy najbardziej znane miejsca turystyczne jak i te mniej uczęszczane. Na początek był Rynek Krakowski, Sukiennice a właściwie kawiarnia na ich dachu 🙂 Następnie wybraliśmy się do Collegium Maius i na sam koniec do Ogrodu Botanicznego. To był świetny pomysł bo akurat zakwitły bzy i nie tylko było wszędzie fioletowa ale jeszcze unosił się w powietrzu obłędny zapach.

Taka lokalizacja sesji pozwoliła nam połączyć styl miejski i typową narzeczeńską sesje urban z bardziej romantyczną, delikatną sesją w bzach.

Było wesoło, kolorowo i bardzo sympatycznie! Tutaj chcę też podziękować przyjaciółce Magdy – Ani , która nam dzielnie towarzyszyła przez całą sesje – pomagając nosić rzeczy, dodatki, poprawiając makijaż i rozbawiając modeli! Jeszcze raz dziękuję Aniu!

Na koniec oczywiście tradycyjny selfik 🙂

 

 

 

 

 

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!