Magda i Tadek maja bardzo ciekawa historie miłosną za sobą – poznali się w młodości, następnie rozjechali w dwie strony świata żeby po latach znowu nawiązać kontakt, zakochać się i wreszcie wsiąść ślub!

Ach co to był za ślub!

Prawdziwy miks narodowości, języków, kultur i temperamentów okraszony góralskimi tradycjami, pysznym jedzeniem, piękną panorama Tatr i zachwyconymi gośćmi którzy przybyli na uroczystość aż z Australii i Stanów Zjednoczonych.

Przygotowania odbyły się w Hotelu Bachledówka – nowoczesnym kompleksie hotel & spa , gdzie póżniej odbyło się przyjęcie weselne.

Przed samą ceremonią Magda i Tadek spotkali się na kilka minut na osobności na tzw. „first look” – więcej o tym co to i czy warto jest pisze tutaj. 🙂

Ceremonia odbyła się w pięknym drewnianym Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej którym opiekują się ojcowie Paulini – wyjątkowa architektura , jak i drewniane zdobienia i sztukaterie doskonale oddają góralski klimat.

Na plenerze nie mogło zabraknąć kolorowego dymu który tak w tym roku uwielbiają moje pary!

Było cudownie – nowoczesny ślub z tradycyjną , góralska nutą!

Jeśli macie ochotę zerknijcie tutaj na sesję narzeczeńska tej pary – tutaj

 

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!