Ślub Darii i Michała można podsumować w dwóch słowach – stylowy i nowoczesny! Daria jest bardzo energiczną i wesołą osobą, która przykłada wielką wagę do detali więc dekoracje, stroje i wszystkie nawet najmniejsze drobiazgi były dopracowane z największą starannością. Jednym słowem raj dla fotografa ślubnego!

Ceremonia odbyła się w Urzędzie stanu cywilnego w Wilanowie, gdzie nawet małe problemy techniczne (brak prądu) nie pokrzyżowały planów nowożeńcom 🙂 Bukiet ślubny i dekoracje kwiatowe zostały przygotowane przez świetną florystkę z Warszawy – Wonna nova , suknia pochodzi z atelier Moon Varsovie a przyjęcie odbyło się w Kuchni Otwartej na ul. Klimczaka. Jednym słowem – świetny zespół!

Było kameralnie i rodzinnie – szczególnie gdy siostra Panny Młodej zaśpiewała kilka utworów ze specjalną dedykacja dla Młodych – którzy byli baaardzo wzruszeni..

Po wzruszeniach przyszedł czas na świetną zabawę która trwała do białego rana!

Wszystkiego najlepszego jeszcze raz Kochani!

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!