Sesja ” first look” to sesja ślubna która odbywa się tuż przed samą ceremonią ślubną gdy Panna Młoda i Pan Młody są już ubrani i przygotowani żeby wyruszyć do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego.

To taki moment kiedy po raz pierwszy para może się zobaczyć. Zwykle jest to zaaranżowane tak żeby odbyło się w jakimś zacisznym i spokojnym miejscu tak by pozwolić na odrobinę intymności. Jak wiadomo takiemu momentowi towarzyszą zwykle spore emocje i to zazwyczaj staram się w takich fotografiach pokazać.

Ten zwyczaj przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych gdzie jest dość popularny.

Taka sesja jak wszystko ma swoje plusy i minusy. Podstawowym minusem może być to że gdy zdecydujecie się na sesję „first look” przed ceremonią to wtedy emocje gdy Panna Młoda idzie w stronę ołtarza gdzie czeka na nią Pan Młody są już całkiem inne. Choć spotkałam się z parami które równie mocno przeżywają jeden i drugi moment. Z drugiej strony dzięki tym kilku chwilom we dwoje tuż przed ceremonią łatwiej jest opanować nerwy i trochę się uspokoić.

Ja jako fotograf ślubny uważam że taka sesja to jest całkiem fajny pomysł. Mogą dzięki temu powstać dodatkowe piękne fotografie i wspomnienia.

Jednak najważniejsze jest żeby Dzień Ślubu był Waszym Dniem , takim jak sami go zaplanujecie!

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!