Chciałabym Wam dziś przedstawić wyjątkowe miejsce na ślub czyli Wierzbowe Ranczo w Budach Michałowskich. Jest to wręcz idealna lokalizacja dla Warszawskich Par Młodych które marzą o ceremonii (tak, tak – można u nich zorganizować ślub plenerowy!) i przyjęciu w cichym i oddalonym od zgiełku miejskiego miejscu do którego można łatwo i szybko dojechać ze stolicy – tylko 35km na południe od Warszawy.

Sala weselna może pomieścić aż do 170os ale też doskonale nadaje się na mniejsze i bardziej kameralne uroczystości. W sąsiedztwie znajduje się stadnina koni i Bolimowski Park Krajobrazowy.

Cały obiekt jest utrzymany w stylu rustykalnym – stara stodoła, z pięknie wyeksponowanymi drewnianymi belkami pod sufitem , wierzbowa kopuła pod którą możecie powiedzieć sobie TAK i mnóstwo pięknej ,sielskiej zieleni dookoła. Właściciele słyną też z wyjątkowo smacznej kuchni która serwuje zarówno proste jak i bardzo wykwintne dania – w zależności od upodobań klientów.

Na miejscu jest też hotel z możliwością noclegów więc Wy i Wasi goście będziecie spokojnie mogli odpocząć i zrelaksować się po szaleństwach weselnych 🙂

Jednym słowem jest tam pięknie – gorąco polecam!

Kontakt


Jeśli planujecie ślub, podobaja sie Wam moje zdjecia i chcielibyście, żebym została Waszym fotografem – koniecznie napiszcie email info@thismoment.pl, zadzwoncie 570 708 415 lub wypelnijcie formularz kontaktowy!